Нумер 482  26.06.2008 17:04:40

Україна на Euro 2008 :)

Привіт, друзі. Пишу вам з далекої Швейцарії. Не дивуйтесь, ми не мігрували і не поїхали на заробітки :). Просто Нумер 482 запрошено для урочистої і надзвичайно приємної справи – участь у концерті на честь Euro 2008 від України.

Сталось це раптово: одного сонячного дня зателефонували з французького представництва міжнародної культурної спілки RSR і запропонували виступити під час Чемпіонату Європи з футболу. Я подумав, що прикол, проте на тому кінці наполегливо розпитували, скільки ми зможемо виступати, які наші умови і т.д. Ну думаю, або хтось потім получить від мене, або...

Коротше, тут і зараз – Нумер 482 у Женеві. Сам не вірю :)! О 21-30 на майданчику Bout-du-Monde ми розпочинаємо концерт. У нас на розігріві швейцарська команда, а народу очікується багатенько: журналісти, музиканти ну і звичайно фанати футболу.

Відкриватимемо піснею «Серце», а на «десерт» приготували справжній хіт WonderWall від Oasis. Це буде своєрідна прем’єра, тому побажайте нам успіхів. У наступному записі кину фото Нумера з Женеви:)! Па-па :).


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 12

ні фіга собі куди вас занесло))

ото ДА!!! Ви там пообережніше, не поддавайтесь фанам футболу))..Звісно усіху ВЕЛИКОГО!!! Драйву немірянного!!! Oasis ФОРЕВА!!!! Хочу у вашому віконанні її почути!!! Все чекаємо новин!

молодці, завезло вам

WonderWall? Чудово ))

Успіхів вам :))

круто!!! а матч какой-нибудь футбольный посетить желания не было? хотела б я тоже на Евро оказаться. но не судьба.

ого)) круто)) . якщо буде можливість викладіть десь запис пісні WonderWall з концетру;) а ще краще відео на ютуб=)

Хлопці з Нумер 482, ви - молодці!

Вперше я дізнався про групу на сторінках мотожурналу "Motorrad" десь на поч. 2000 рр.: тоді, напевно, була розпочалася ваша рекламна кампанія, от і занесло вашу рекламу туди. Потім зачув ваші перші музичні річи - то було щось новеньке в нас і дуже-дуже мелодійне.

А так, то нині я в захваті від вашого "Хочу" - то є щось! Обов'язково придбаю весь альбом, щоб усолоджуватись вашими фантастично мелодійними пісеньками.

*** Хочу, хочу, хочу я з тобою Хочу я з тобою знов А-я-я-й В небі, в небі, в небі я летіти В небі нам летіти вдвох А-я-я-й ***

(luxo)

Anyone alive about Japanese Replica Cartier Watches apperceive about their believability too, appropriately these replica Rolex watches are aswell acutely reliable, admitting they are not as acclaimed as their counterparts. The endure brand swiss rolex online are those that are fabricated in China or are accumulated from locations sourced from China.
designer bags, designer bag

The design inspiration comes from a pocket replica watches swiss. As a contemporary timepiece which is re-interpreted, the pocket watch as well as a wristwatch is diversely featured. Taking on a contemporary look, it also makes replica panerai the wearer recall "the happy time" of Chopard.
Interesting blog. It would be great if you can provide more details about it,Happy new year to you and your family. xoxo pilipalagaga 0221 discount louis vuitton handbags

Вход
Ми раді вітати тебе на сторінках блога гурту Нумер 482. Тут з'являюься текстові записи, фото та відео з життя і творчості нашого гурту. Додавайте в друзі!

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Календарь

Июль

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua